Restaurace, wellness, fitness,

sportovní aktivity


Restaurace hotelu

Skvělé jídlo z hotelové kuchyně nám chválí hosté už léta. Jídla připravujeme z místních surovin, klasickými postupy, s vášní pro krkonošské recepty ze starých časů, ale v duchu moderní gastronomie.

Na objednávku vám zajistíme rauty, bufetové stoly i coffee breaky.

Relax, sauna a masáže


Relax, sauna a masáže

Po sportovním výkonu vám pobyt v saune zaručeně dodá nový příval energie. Vybrat si také můžete ze širokého spektra masáží, mezi které patří například aroma masáž zad, šíje či masáž lávovými kameny. Vaše tělo vám poděkuje.

Wellness 

Využijte naše wellness centrum. Jeho součástí je vyhřívaný plavecký bazén o rozměrech 12x4 metrů a hloubkou 1,6 metru, vířivka pro 4 osoby a finská sauna.


Fitness

Hotelovým hostům je zdarma k dispozici plně vybavená posilovna a víceúčelová tělocvična, ve které si můžete zahrát například badminton, stolní tenis, nebo zaboxovat a cvičit jógu.

Pro děti

Děti Aurum milují a my je vítáme s otevřenou náručí. U nás se vyřádí v nově vybaveném dětském koutku. Z dětského venkovního hřiště s velkým pískovištěm, trampolínou a houpačkami budete vaše ratolesti dostávat jen těžko. Po domluvě dokážeme zajistit také baby sitting.


Klub Jáma

Klub Jáma můžeme popsat dvěma slovy – zábava a hra. Využijte dvě kuželkové dráhy, čtyři kulečníkové stoly, šipky i stolní fotbal a bavte se s kamarády.


Venkovní multifunkční hřiště

K areálu hotelu Aurum patří také tenisový kurt a multifunkční hřiště, na kterém je možné si zahrát například nohejbal, basketbal či volejbal. Po zápase či tréninku se osvěžte v přilehlém sportbaru a opečte si k tomu na ohni třeba špekáček.

Svatby


Svatba v Krkonoších

Na přání Vám zajistíme kompletní organizaci svatby! Rezervujte si prostory resortu Aurum, připravíme pro Vás fantastické občerstvení, svatební menu na míru, večerní raut a mnoho dalšího!

Těšit se můžete na:

  • perfektní servis, ochotný a vstřícný personál

  • gastronomický zážitek

  • příjemné prostředí resortu
  • krásné ubytování pro novomanžele i svatebčany

Pro více informaci či rezervaci prostor nás, prosím, kontaktujte na emailu zdenek.kunes@hotel-aurum.cz  nebo telefonicky +420 731 502 616.