Služby a vybavení hotelu


Restaurace hotela

Skvělé jídlo z hotelové kuchyně nám chválí hosté už léta. Jídla připravujeme z místních surovin, klasickými postupy, s vášní pro krkonošské recepty ze starých časů, ale v duchu moderní gastronomie.

Ve steakové restauraci Jáma s praskajícím krbem a atmosférou horské roubenky si přijdou na své především milovníci masa.

Na objednávku vám zajistíme rauty, bufetové stoly i coffee breaky.

Balneo a sport

Využijte naše balneo centrum. Jeho součástí je vyhřívaný bazén o rozměrech 12x4 metrů a hloubkou 1,6 metru, vířivka pro 4 osoby a finská sauna.


Relax, sauna a masáže

Po sportovním výkonu Vám pobyt v saune zaručeně dodá nový příval energie. Vybrat si také můžeteze širokého spektra masáží a léčebných procedur, mezi které patří například aroma masáž zad a šíje, masáž lávovými kameny, perličková koupel či rašelinový zábal. Vaše tělo vám poděkuje.


Fitness

Hotelovým hostům je zdarma k dispozici plně vybavená posilovna a víceúčelová tělocvična, ve které si můžete zahrát například badminton, stolní tenis, nebo zaboxovat a cvičit jógu.


Pro děti

Děti Aurum milují a my je vítáme s otevřenou náručí. U nás se vyřádí v nově vybaveném dětském koutku a o víkendových termínech je zabaví tvorba s lektorkou. Z dětského venkovního hřiště – z brouzdaliště, trampolíny, houpaček a skluzavky, budete vaše ratolesti dostávat jen těžko. Po domluvě dokážeme zajistit baby sitting.


Klub Jáma

Klub Jáma můžeme popsat dvěma slovy – zábava a hra. Využijte dvě kuželkové dráhy, čtyři kulečníkové stoly, šipky i stolní fotbal a bavte se s kamarády.


Venkovní multifunkční hřiště

K areálu hotelu Aurum patří také tenisový kurt a multifunkční hřiště, na kterém je možné si zahrát například nohejbal, basketbal či volejbal. Po zápase či tréninku se osvěžte v přilehlém sportbaru a opečte si k tomu na ohni třeba špekáček.