Ubytování pro rodiny s dětmi, Hotel Aurum, Krkonoše
 
hotel Černý Důl, ubytování Krkonoše, bazén, rodinné pobyty, rodiny s dětmi, dětský koutek, polopenze, apartmány, penziony Krkonoše, pobytové balíčky, pobyt na horách, ubytování Černý Důl, dovolená na horách, sauna, masáže, restaurace, wifi, parkování
Ubytování pro rodiny s dětmi, Hotel Aurum, Krkonoše

Ubytování

Hotel Aurum nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností využití přistýlky, dále také v apartmánech pro čtyři až pět osob.

Ubytování je možné v hlavní budově nebo přilehlé depandanci.

Pokoje jsou standardně vybaveny sociálním zařízením, TV, některé i lednicí a v depandanci klimatizací. Na přání je možné do všech pokojů umístit dětskou postýlku.  

Celý hotel je nekuřácký. Pro hotelové hosty je zdarma k dispozici parkoviště. V objektech hotelu je k dispozici připojení k internetu přes Wi-Fi. 

 

Kompletní ceník pro rok 2019 najdete zde..  


Virtuální prohlídka - Recepce 

Telefon: +(420) 499 435 169
Mobil:    +(420) 605 111 221
E-mail:  rezervace@hotel-aurum.cz
 
Platební metody, Ubytování pro rodiny s dětmi, Hotel Aurum, KrkonošeHoliday Check, Ubytování pro rodiny s dětmi, Hotel Aurum, KrkonošeFacebook, Ubytování pro rodiny s dětmi, Hotel Aurum, KrkonošeYoutube, Ubytování pro rodiny s dětmi, Hotel Aurum, KrkonošePartneři hotelu Aurum, Ubytování pro rodiny s dětmi, Hotel Aurum, Krkonoše
Černý Důl 83
543 44 Černý Důl
Česká republika