Ubytování pro rodiny s dětmi, Hotel Aurum, Krkonoše
 
hotel Černý Důl, ubytování Krkonoše, bazén, rodinné pobyty, rodiny s dětmi, dětský koutek, polopenze, apartmány, penziony Krkonoše, pobytové balíčky, pobyt na horách, ubytování Černý Důl, dovolená na horách, sauna, masáže, restaurace, wifi, parkování
Ubytování pro rodiny s dětmi, Hotel Aurum, Krkonoše
Hlavní budova, Hotel Aurum, ubytování pro rodiny s dětmi, Krkonoše

O hotelu

Hotel Aurum*** Černý Důl je situován do klidné části Krkonoš v těsném sousedství Krkonošského národního parku též KRNAP. Umístění hotelu a jeho zázemí tvoří atraktivní místo pro prožití aktivní dovolené s relaxačním podtextem v kruhu své rodiny a to po celý rok.

V zimní sezóně ocení návštěvníci především blízkost lyžařských areálů (Černý Důl a Černá hora), v sezóně letní skýtá okolí hotelu mnoho krásných turistických tras a sportovní vyžití.

Hosté mohou využívat hotelového balnea - bazén, vířivku, saunu, masáže, dále posilovnu, tělocvičnu, stolní tenis, šipky, kulečník, kuželky.     

Venkovní multifunkční hřiště lze využít například pro tenis, nohejbal, basketbal, volejbal atd..  

Aurum je koncipován jako „baby friendly“ - přátelský k dětem. Děti se mohou zabavit v nově vybaveném dětském koutku nebo venkovním dětském hřišti. Samozřejmostí jsou v restauraci dětské židličky a v pokojích na přání dětské postýlky.

Firemní klientela ocení možnost uspořádání školení, konferencí, teambuildingů a společenských akcí, pro něž je k dispozici velký sál se 100 místy a dva menší salonky.

Sportovní kluby využívají hotel pro jeho široké zázemí, profesionalitu a ochotu zaměstnanců.

Stravování zajišťuje hotelová restaurace. Součástí hotelového komplexu je i hospůdka Jáma.

Hotel je nekuřácký, disponuje parkovištěm a bezplatnou Wi-Fi .

Telefon: +(420) 499 435 169
Mobil:    +(420) 605 111 221
E-mail:  rezervace@hotel-aurum.cz
 
Platební metody, Ubytování pro rodiny s dětmi, Hotel Aurum, KrkonošeHoliday Check, Ubytování pro rodiny s dětmi, Hotel Aurum, KrkonošeFacebook, Ubytování pro rodiny s dětmi, Hotel Aurum, KrkonošeYoutube, Ubytování pro rodiny s dětmi, Hotel Aurum, KrkonošePartneři hotelu Aurum, Ubytování pro rodiny s dětmi, Hotel Aurum, Krkonoše
Černý Důl 83
543 44 Černý Důl
Česká republika