Léto pro ženy

Pro ženy jsme na letošní léto připravili odpočinkový pobyt, ideální pro dvě kamarádky i větší skupinu. Cena pobytu 1680 Kč osoba/pobyt  zahrnuje - ubytování na dvě noci se snídaní, Aperol (welcome drink), káva a desert, rašelinový zábal, perličková koupel,  aroma masáž a při večerním posezení v restauraci lahev vína. V rámci této akce je dále možné dokoupit si polopenzi se slevou 10% či služby poskytované v našem balneocentru se slevou 20%.


Aurum Sport+

Našim sportovně založeným hostům doporučujeme využití sportovišť v ceně pobytu. Nabízíme možnost namixovat si individuálně vlastní pobytový balíček. Při ubytování na jednu noc ve 2-lůžkovém pokoji jsou v ceně pobytu 2 hodiny z následujících sportovišť: tenisový kurt, víceúčelové hřiště, badminton, kuželky, kulečník, tzn. 2 noci = 4 hodiny sportovišť, 3 noci = 6 hodin sportovišť, atd.. Více informací najdete zde.

 

Skupinové pobyty kreativně - individuálně

Díky naší dlouhodobé spolupráci s agenturami, dle vašich požadavků, připravíme pobyt na míru. Například jsme v minulosti úspěšně realizovali sjezd Černé hory na koloběžkách, lukostřelbu, tenisový a nohejbalový turnaj, plavecké závody, turnaj v kuželkách, šipkách, badmintonu či stolním tenise. Z kulturních akcí jsme například realizovali divadelní představení, hudební večer s kapelou, diskotéku, výtvarnou dílnu. Firmy k nám jezdí na školení, semináře, prezentace, teambuilding. Pro skupinovou klientelu i pro tu individuální jsme schopni například zajistit - kola, koloběžky, kolečkové lyže, šlapací káry pro děti i dospělé, skákací boty...

 

Stezka korunami stromů

V červnu má být jen 3,2 km od hotelu Aurum otevřena Stezka korunami stromů. Stezka bude dlouhá 1300 m, její část bude i v podzemí, kde se zanoří do jeskyně, nejvyšší bod pak bude 23 m nad terénem, součásti stezky bude i 45 m vysoká vyhlídková věž. Jde o jednu z dalších atrakcí v okolí hotelu, kterou si můžete zpestřit svůj letní pobyt v hotelu Aurum.

 
Celoroční zvýhodněné balíčky

Týdenní a krátkodobé pobytové balíčky zahrnují ubytování, stravování a řadu dalších služeb za zvýhodněných finančních podmínek.

Tradiční balíčky

 
Telefon: +(420) 499 435 169
Mobil:    +(420) 605 111 221
E-mail:  rezervace@hotel-aurum.cz
 

Černý Důl 83
543 44 Černý Důl
Česká republika