Halloween v Aurumu

Tradičně, poslední říjnový víkend, se u nás na hotelu Aurum slaví Halloween. Letošní výhodou je možnost prodloužit pobyt na horách v rámci podzimních prázdnin. Již od středy platí zvýhodněná nabídka pobytů. Hlavní program bude probíhat v sobotu - výroba strašáků z dýní (prosím, vezměte si s sebou nožíky), rozmístění a rozsvícení strašáků v okolí hotelu a večerní Halloween párty pro děti. Na pátek 27.10. jsme pro vás připravili turnaj v  shuffleboardu s diskotékou. Více informací naleznete zde.

Silvestr 2017 v Aurumu na 5 nocí

Zveme vás na klidné prožití posledních dnů roku 2017 a přivítání nového roku 2018. Tradičně jsme pro vás na Silvestra připravili bohatý program a řadu kulinářských zážitků. Černý Důl je ideálním místem především pro ty, kteří docení klidné malebné lyžařské středisko v atraktivní části Krkonoš na okraji Krkonošského národního parku. Milovníky lyžování potěší nově rekonstruovaná a prodloužená lanovka. Více infomací naleznete zde.

Skupinové pobyty kreativně - individuálně

Díky naší dlouhodobé spolupráci s agenturami, dle vašich požadavků, připravíme pobyt na míru. Například jsme v minulosti úspěšně realizovali sjezd Černé hory na koloběžkách, lukostřelbu, tenisový a nohejbalový turnaj, plavecké závody, turnaj v kuželkách, šipkách, badmintonu či stolním tenise. Z kulturních akcí jsme například realizovali divadelní představení, hudební večer s kapelou, diskotéku, výtvarnou dílnu. Firmy k nám jezdí na školení, semináře, prezentace, teambuilding. Pro skupinovou klientelu i pro tu individuální jsme schopni například zajistit - kola, koloběžky, kolečkové lyže, šlapací káry pro děti i dospělé, skákací boty...

 

Celoroční zvýhodněné balíčky

Týdenní a krátkodobé pobytové balíčky zahrnují ubytování, stravování a řadu dalších služeb za zvýhodněných finančních podmínek.

Tradiční balíčky

 
Telefon: +(420) 499 435 169
Mobil:    +(420) 605 111 221
E-mail:  rezervace@hotel-aurum.cz
 

Černý Důl 83
543 44 Černý Důl
Česká republika