hotel Černý Důl, ubytování Krkonoše, bazén, rodinné pobyty, rodiny s dětmi, dětský koutek, polopenze, apartmány, penziony Krkonoše, pobytové balíčky, pobyt na horách, ubytování Černý Důl, dovolená na horách, sauna, masáže, restaurace, wifi, parkování
 

Firemní pobyty

Velký sál se 100 místy, malý sál s 30 místy a salonek s maximální kapacitou 20 osob jsou firmám k dispozici pro pořádání školení, konferencí, teambuildingů či společenských akcí. Malé skupiny mohou využít Sportbar s kapacitou 20 osob v prostředí hotelového sportovního areálu přímo u lesa. Potřebné technické vybavení zajistíme dle individuálních firemních požadavků.

Na základě Vašich požadavků rádi připravíme menu skládající se z krkonošských specialit, české i mezinárodní kuchyně a širokého sortimentu grilovaných pokrmů a to jak v hotelové restauraci, v hospůdce Jáma, na venkovní terase nebo na hotelovém sportovišti ve Sportbaru nebo venkovním altánu. Součástí nabídky je i široká škála coffee breaků, rautů,  bufetových stolů a zážitkové gastronomie.

Firemní klientele je k dispozici fitness a v prostorách balneo centra  bazén a whirlpool.

Ve spolupráci se specializovanými agenturami Vám pomůžeme zorganizovat kompletní outdoorový program.

Pro bližší informace kontaktujte ředitele hotelu.

Kompletní ceník najdete zde.  

Virtuální prohlídka - Velký sál

Virtuální prohlídka - Malý sál

Telefon: +(420) 499 435 169
Mobil:    +(420) 605 111 221
E-mail:  rezervace@hotel-aurum.cz
 
Černý Důl 83
543 44 Černý Důl
Česká republika